Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Na Waverider i Oil Rig


Gryfek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Film przedstawia 2 campy: na Oilu i Waverider. Nie chciało mi się 2 filmików wrzucać więc dodałem 2 campy w 1 filmie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nIc_ZwuVC-g&feature=youtu.be

 

Na Waveriderze polecam campić ze snajpą do campy (celną) jak DSR-1, TPG-1, Tango 51 itp.

Walimy przez ten otwór między prętem a zasłoną, mamy wtedy widok na spawn Alpha. Nie raz dawało mi to staty nawet 15:0.

Opublikowano

Z drugiej strony jest to łatwy sposób na killa, bo można walić w te wejście pod dachem alpha, gdzie jest wybuchowa beczka, a tam dużo osób łazi, a z chamsami to można zrobić prefire i bardzo łatwo zdobyć killa.

 

Co do Waveridera to często miałem staty po 15:0 kiedy campiłem tam ze snajpą, jeśli się wali w ten ,,otwór'' między zasłoną a prętem to widoczność na spawn Alpha jest dość dobra i łatwo wycelować we wroga a w nas trudno ponieważ widać tylko mały kawałek nas :> Tylko trzeba mieć celną snajpę. No i dużo osób nie zna tej campy co jest dużą zaletą.

Opublikowano

Z drugiej strony jest to łatwy sposób na killa, bo można walić w te wejście pod dachem alpha, gdzie jest wybuchowa beczka, a tam dużo osób łazi, a z chamsami to można zrobić prefire i bardzo łatwo zdobyć killa.

 

Co do Waveridera to często miałem staty po 15:0 kiedy campiłem tam ze snajpą, jeśli się wali w ten ,,otwór'' między zasłoną a prętem to widoczność na spawn Alpha jest dość dobra i łatwo wycelować we wroga a w nas trudno ponieważ widać tylko mały kawałek nas :> Tylko trzeba mieć celną snajpę. No i dużo osób nie zna tej campy co jest dużą zaletą.

 

Na Oil ta kampa co pokazałeś jest dobra na to jeżeli jest przewaga w Brawo i można zdjąć ludzi co rashują na naszym respie na górze albo tych co idąc z jadalni chcą nas zaatakować od góry :D

 

Opublikowano

@up I mało mnie to obchodzi.

 

 

Znałem te dwie.

 

PS. Gryffek na chamsach ratio 0.64 i 0.73 hahah ;x

Chamsy zainstalowałem wczoraj, jak sie nie podoba to wypierdalać, i nie jestem takim neosem jak ty co siedzi 24/7 i ćwiczy ,,skilla''.

 

@edit Proszę o zmianę nazwy tematu na ,,Campy na Waverider i Oil Rig'' i przeniesienie do działu ,,Bugi i Gliche''

Opublikowano

Ja nie jestem pro skillem i nie ćwiczę go ale mam kd 1.32 1.33 1.34 waha się różnie ale wkurwiają mnie tacy ludzie jak wy na hamsach po chuj wam to cieniasy jak masz takie kd 0.64 to odpuść tą grę i nie zaśmiecaj hackami

Bywalec
Opublikowano

- Campy znane

- Brak muzy lub głosu

+ Raporcik leci :D

 

//Edit. Już ban :D

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

- Campy znane

- Brak muzy lub głosu

+ Raporcik leci :D

 

//Edit. Już ban :D

 

//Edit. Pba nie no co ty kurwa robisz? pojebany jesteś? ziomek się stara a ty wszystko zeby dojebać bana

...

 

muzk sobie zbanuj

1347203777-U720756.png

Bywalec
Opublikowano

Moja zasada.

"Nie umiesz grać Fair Play, używasz bugów, wyzywasz innych itp ? NIE GRAJ"

Mody i hacki są dla ogarniętych ludzi, którzy wiedzą jak używać aby bana nie dosać

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

taaa ja sie nie spodziewałem...

 

zaprzeczasz samemu sobie , nie rozumiesz?

 

pba47 banned , pba konfident mode still on

 

 

Pba CONGRATULATIONS FOR BEING NEXON SNITCH

 

Polecam - Deuce-Story of a snitch

1347203777-U720756.png

Opublikowano

//Edit. Pba nie no co ty kurwa robisz? pojebany jesteś? ziomek się stara a ty wszystko zeby dojebać bana

...

 

muzk sobie zbanuj

 

Ortografia :D

 

Opublikowano

Kurwa ale beka temat od "bugów etc" a ciśniecie sobie kto jakie kd ma pzdro.

Jeszcze więcej dzieci niż wcześniej.

 

@Top Gj przyda się dla tych co lubują się w campieniu//ninj'owaniu na mapach ;)

 

@Up

 

muzk sobie zbanuj

 

To było specjalnie tzn. trollowanie (ortograficzne) oO

 

@Down CO Ty moderator jesteś ?

Z tego co widze kid mod hyhy..

1358504244-U713459.png

Opublikowano

Panowie to nie jest miejsce do kłótni. Jak chcecie potoczyć sobie rozmowę to gg/pw.

 

@Top o pierwszej w życiu nie słyszałem jednak myśle że nie za dobra campa, co chwile mnie zdejmują... Na oilu jest to bardzo znana campa i bardzo łatwo przeciwnika zdjąć. Dzięki za wrzucenie :)

Opublikowano

Campa nie jest słaba, gdybym miał snajpę to bym nagrał filmik i pokazał co ona potrafi ale niestety nie mam bo powoli ta gra mi się już nudzi i wywaliłem wszystkie GP na skrzynki za 4k i Graye ;P Cudownie się z tamtąd zdejmuje ludzi i patrzy jak w ciebie celują i trafić nie mogą...

Bywalec
Opublikowano

taaa ja sie nie spodziewałem...

 

zaprzeczasz samemu sobie , nie rozumiesz?

 

pba47 banned , pba konfident mode still on

 

 

Pba CONGRATULATIONS FOR BEING NEXON SNITCH

 

Polecam - Deuce-Story of a snitch

 

No to chyba nie wiesz za co dostałem bana i to z CA nie ma nic wspólnego.

Pba47 jest nadal aktywne.

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...